Alban Skenderaj publikon këngën ‘Kush ta ndien ty aromën’ (VIDEO)

14 Mars, 2021 - 11:05 pm

Alban Skenderaj ka publikuar këngën e tij më të re ‘Kush ta ndien ty aromën’, shkruan KultPlus.

Teksti i këngës të cilën Skenderaj e ka shoqëruar dhe me videoklip është shkruar nga vetë këngëtari.

Falë zërit të tij të talentuar, ai ka arritur të veçohet si një nga këngëtaret me të suksesshëm shqiptar./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme