Alban Skënderaj sjell këngën “Çdo ditë një Shën Valentin” (VIDEO)

14 Shkurt, 2020 - 10:16 am

Kantautori Alban Skënderaj është njëri ndër artistët që ka paralajmëruar këngë për “Shën Valentin”, shkruan KultPlus.

Ai sot ka publikuar këngën, e cila përmban një tekst të bukur të gërshetuar me zërin unik të Albanit.

“Çdo ditë një Shën Valentin”, tashmë është edhe me videoklip dhe pritet të dëgjohet nga shumë adhurues të muzikës së Albanit. /KultPlus.com

Të ngjajshme