Albani e Mirami sapo lansuan këngën e tyre më të re, klipi me momente të kurorëzimit në Maldive (VIDEO)

30 Maj, 2019 - 4:58 pm

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani para disa ditëve kanë kurorëzuar lidhjen me martesë. Çifti që është bashkë që 12 vjet, kishte përzgjedhur ishujt luksoze të Maldiveve për të kurorëzuar romancën e tyre.

Edhe pse larg syrit të publikut, dyshja pritet që gjatë fundjavës të bëjë edhe një dasmë.

Çifti shumë i dashur për publikun para disa ditës kishin paralajmëruar për këngën me të re të cilën sapo e publikuan sot, kënga titullohet “Duamë”, klipi i së cilës është xhiruar në Maldive me momentet më të lumtura të çiftit gjatë kurorëzimit të dashurisë së tyre./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme