Albumi “Future Nostalgia” vazhdon të mbajë vendin e parë në Spotify

1 Mars, 2021 - 8:57 pm

Këngëtares me origjinë nga Kosova, Dua Lipa e cila gëzon famë botërore nuk po i ndalen sukseset.

Albumi i saj “Future Nostalgia” tash e disa javë po kryeson në toplista dhe për këtë këngëtarja është shumë e lumtur.

Ajo ndau disa fotografi në Instagram ku tregon se edhe këtë javë albumi i saj është në vendin e parë në platformën Spotify.

Rikujtojmë se kënga e fundit e Dua Lipës është “We’re Good” e cila është pëlqyer shumë nga publiku. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme