Alicia Keys fton Bebe Rexhën në një performancë në Show-in e famshëm, Bebe mahnitë me performancë (VIDEO)

24 Shtator, 2020 - 9:42 pm

Mbrëmjen e kaluar në Show-in e famshëm botëror ‘Late Late Show’, prezente ishte edhe artistja shqiptare Bebe Rexha, shkruan KultPlus.

Bebe perfomoi së bashku me këngëtaren Alicia Keys këngën e njohur të kësaj të fundit ‘Gramercy Park’. Performancë kjo që nxiti komente shumë pozitive të fansave drejtuar Bebes.

Poashtu vlen të ceket se Bebe ishte e ftuara speciale e Keys.

Bebe publikoi një pjesë të kësaj performancë në rrjetin social Instagram ku u shpreh të jetë shumë e nderuar për ftesën e këngëtares.

‘Alicia Keys më ftoi që të këndoja me të këngën e saj ‘Gramercy Park, natën e kaluar në Late Late Show dhe ndjehem e nderuar Një këngë e bukur e performuar për një turmë të vogël makinash. Urime për albumin e ri Alicia, të dua’, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e postimin në rrjetin social Instagram. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme