“Anash & Doja”, bashkëpunimi i ri mes Flori Mumajesit dhe Anxhelina Hadërxhonajt (VIDEO)

2 Dhjetor, 2021 - 10:45 pm

Kënga e shumëpritur e Flori Mumajesit dhe Anxhelina Hadërxhonajt tashmë është publikuar.

“Anash & Doja”, titullohet bashkëpunimi i ri i tyre.

Ndërsa, muzika dhe teksti është shkruar nga vetë Mumajesi. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme