Performancë e papërsëritshme nga Robbie Williams dhe Aida Garifullina në Rusi

14 Qershor, 2018 - 6:42 pm

Kampionati Botëror, Rusia 2018, ka filluar me një ceremoni hapëse madhështore që do të hyjë në histori.

Ishte legjendari britanik, Robbie Williams ai që performoi në ceremoninë e hapjes bashkë me Aida Garifullinan, sopranon e njohur ruse.

Dyshja performuan hitet e Robbiet, si “Feel”, “Let Me Entertain You” dhe “Angels.

Publiku u ndez gjatë performancës së Robbiet, i cili pushtoi stadiumin Luzhniki në Moskë.

Plot 81 mijë tifozë janë të pranishëm në stadiumin Luzhniki në Moskë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme