Anulohet koncerti ‘Këngë te Kopshti’

27 Korrik, 2018 - 2:35 pm

Koncerti i planifikuar për nesër anulohet për shkak të vendimit të Presidentit të Kosovës, për të shpallur tre ditë zie në Kosovë, përkatësisht ditën e premte, të shtunë dhe të diel, në nderim të figurës së Adem Demaçit, i cili vdiq një ditë më parë.

Për ta respektuar këtë vendim, Fondacioni Lumbardhi ka vendosur që ta anulon koncertin e paraparë të mbahet nesër. Të gjithë ata që i kanë blerë biletat paraprakisht mund të vijnë te Lumbardhi dhe të rimbursohen.

Ekipi i Lumbardhit shpreh ngushëllimet e sinqerta familjes së veprimtarit të shquar Adem Demaçi. / KultPlus.com

Të ngjajshme