Ardian Bujupi publikon këngën ‘Wie im Traum’

26 Prill, 2019 - 11:47 am

Këngëtari shqiptar Ardian Bujupi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Bëhet fjalë për këngën ‘Wie im Traum’ e cila vjen në bashkëpunim me reperin gjerman Fero 47.

Kënga vjen e kompletuar edhe me videoklip dhe tashmë gjendet në kanalin youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=fo8J5mnbYbw

Të fundit

Të ngjajshme