Arilena Ara dhe Gjon Tears kanë gati dhuratën për krishtlindje

24 Dhjetor, 2021 - 9:17 pm

Dy këngëtarët shqiptarë shumë të suksesshëm, Arilena Ara dhe Gjon’s Tears kanë përgatitur një dhuratë për Krishtlindje për të gjithë mbështetësit e tyre, shkruan KultPlus.

Arilena ka njoftuar përmes një postimi në “Instagram” se kanë gati videoklipin e këngës “Dance Me”, kënga e cila është pjesë e albumit “Pop Art” të Arilenës që u publikua në nëntor.

“Dhurata jonë e Krishtlindjeve për ju vjen nesër me 25 Dhjetor në orën 19:00!  Videoja zyrtare e ‘DANCE ME’ x Gjon’s Tears”, ka shkruar Arilena Ara në Instagram. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme