‘Kasetofoni jem’, hip hopi tjetër (VIDEO)

22 Gusht, 2018 - 9:00 pm

Pak kasetofona sot, por dikur kishte më shumë.

Madje, në kulturën e dikurshme edhe brenda muzikës hip hop, “Kasetofoni jem” u bo një hit.

Po e kujtojmë sot hitin e më shumë se dhjetë viteve – “Kasetofoni jem” një këngë që nuk guxon të jetë jashtë historisë së hip hopit të Kosovës.

Da Ligs dhe një numër i madh i artistëve si NR, MC KRESHA, LUMI B e Dj Blunt janë pjesë e videoklipit të këngës së njohur, refren që disa gjenerata në Kosovë nuk e harrojnë.

Po ju lëmë ta shihni videoklipin e këngës “Kasetofoni jem” – hit i një kohe tjetër. / KultPlus.com

Të ngjajshme