Arilena Ara do të garojë në Festivalin e Këngës në RTSH

27 Tetor, 2017 - 1:51 pm

Këngëtarja Arilena Ara e cila arriti kulmin e suksesit në karrierën e saj me këngën “Nëntori”, këngë e cila arriti të depërtojë jashtë vendeve shqipfolëse, nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan KultPlus.

Si duket sukseset që i ka përjetuar kohëve të fundit veç sa ja kanë shtuar edhe më shumë dëshirën për punë dhe suksese të tjera.

Eurovision Kosovo, sapo ka bërë me dije lajmin se Arilena Ara këtë vit do të garojë në Festivalin e Këngës në RTSH. Ky lajm duket se po pëlqehet nga fansat të cilët po shpresojnë në triumfin e Arilenës.

Pritet të shihet se çfarë këngë do të sjellë Arilena dhe a do të arrijë të zgjidhet si përfaqësuese ë Shqipërisë për në Eurovision. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme