Atmosfera në natën e dytë të Festivalit Sunny Hill

12 Gusht, 2018 - 9:55 am

Festivali Sunny Hill ka vazhduar me mbrëmjen e dytë të spektaklit, ku kanë interpretuar yjet e muzikës shqiptare.

Mijëra fansa e kanë vizituar parkun e Gërmisë për t’i ndjekur nga afërt këngëtarët e tyre të preferuar.

Ndërsa këngëtarët janë kujdesur që t’u ofrojnë një atmosferë argëtuese fansave të tyre.

Emra të njohur dhe shumë aktual të skenës vendore janë ngjitur në skenën e Festivalit Sunny Hill për krijuar atmosferë mbresëlënëse.

Një performanca të jashtëzakonshme ka dhuruar edhe reperi shqiptar me bazë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, G4shi dhe figura kyce e mbrëmjes, Action Bronson./ telegrafi

Të fundit

Të ngjajshme