Ava Max flet për bullizmin që ka përjetuar gjatë fëmijërisë

16 Shtator, 2020 - 10:00 pm

Ava Max është një nga këngëtaret shqiptare që ka krijuar një karrierë të suksesshme në SHBA dhe këngët e saj dëgjohen në mbarë botën.

Por, para se të mbërrinte në këtë fazë, Ava ka kaluar disa periudha mjaft të vështira në jetën e saj, shkruan The Sun, transmeton KultPlus.

26-vjeçarja është kthyer pas në kohë, duke kujtuar bullzimin që i është bërë gjatë fëmijërisë.

Në një intervistë, pasi lançoi albumin “Heaven”, ajo ka treguar se si vajza të tjera i kanë futur kokën në tualet.

“Shkolla për mua kur isha fëmijë ka qenë vështirë pasi nuk doja të shkoja. Ishte nja grup vajzash që më kanë përqeshur vazhdimisht. Një ditë më vendosen në një cep të banjës dhe më futën kokën në tualet”, ka rrëfyer ajo./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme