Ava Max publikon këngën ‘Every Time I Cry’ (VIDEO)

11 Qershor, 2021 - 11:07 pm

Këngëtarja Ava Max është një nga talentet më të suksesshme në tregun ndërkombëtar të muzikës,

Artistja me origjinë shqiptare ka publikuar këngën e saj të re me titull “Every Time I Cry”, e cila në vetëm pak kohë është dëgjuar nga një numër i madh njerëzish në gjithë botën.

Projektet e saj renditen gjithmonë në vendet e para të klasifikimeve muzikore dhe priten me shumë interes nga publiku. / KultPlus.com

Të ngjajshme