Rita Ora pjesë e festivalit të njohur të BBC-së

10 Mars, 2018 - 5:30 pm

Në festivalin e BBC Music’s Biggest Weekend nuk mund të mungonte këngëtarja shqiptare, Rita Ora.
Bukuroshja shqiptare shoqërohet nga emra të mëdhenj të muzikës si Liam Payne, Sam Smith, Ed Sheeran, Taylor Swift, Camilla Cabello, Stefflon Don, Mabel, Sigrid, 30 Seconds to Mars dhe George Ezra.

Eventi i organizuar nga Radio 1, 1Xtra dhe Asian Network në Swansea, do të mbahet në datat 26 dhe 27 maj në Singleton Park.

Pjesë e listës do të jenë edhe emra të tjerë të njohur të muzikës së huaj./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme