Ava Max publikon këngën më të re (VIDEO)

3 Shtator, 2020 - 8:14 pm

Ndër këngëtaret shqiptare që po korrin suksese të mëdha në skenën ndërkombëtare të muzikës është edhe Ava Max, e cila tashmë ka krijuar stilin e saj në muzikë, duke u bërë ndër këngëtaret më të dëgjuara në botë, shkruan KultPlus.

Ndërkaq, sot Ava Max ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘OMG What’s happening’.

Pak kohë më parë Ava publikoi këngën ‘Who’s laughing now’, e cila u mirëprit jashtëzakonisht mirë nga fansat e këngëtare.

Poashtu vlen të ceket se këngëtarja në shtator të këtij viti pritet të publikoj edhe albumin e saj më të ri të titulluar ‘Heaven & Hell’, album ky që mezi po pritet nga fansat e këngëtaret të cilët nuk kanë të ndalur me komente në llogaritë e Ava-s në rrjete sociale.

Sot gjatë ditës, këngëtarja në rrjetin social Instagram publikoi edhe listën e këngëve që do të përmbajë albumi.

Vlen të ceket se pjesë e albumit do të jenë edhe dy këngët e fundit të këngëtares, poashtu edhe super hitet e saj ‘Sweet but psycho’ dhe ‘Kings and Queens’/ KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/CErm3zHFahq/?utm_source=ig_web_copy_link

Të fundit

Të ngjajshme