Bebe Rexha e emocionuar për albumin e ri “Expectations”

15 Maj, 2018 - 10:10 pm

Këngëtarja shqiptare që ka arritur tashmë të njihet ndërkombëtarisht, Bebe Rexha para pak minutash ka paralajmëruar albumin më të ri me titull “Excpecations”, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha përmes një postimi në Instagram ka shprehur emocionet e saj lidhur me albumin, për të cilin thotë se ka punuar aq shumë.

“Expectations po vjen”. Jam shumë e stresuar por dhe mjaft e entuziazmuar. Kam punuar shumë për këtë album dhe nuk di çfarë të pres. Do doja vetëm ta publikoj e pastaj të iki në një qytet të vogël të Evropës për disa muaj dhe pastaj të kthehem. Me shpresën që kur të kthehem ju do ta doni atë aq sa e dua unë”, ka shkruar Bebe Rexha në postimin e saj në Instagram.

Bebe Rexha javën e kaluar ka publikuar edhe këngën më të re “Girls”, në të cilën është e përfshirë edhe këngëtarja tjetër shqiptare Rita Ora./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme