Bebe Rexha iu mëson amerikanëve vallen shqiptare (FOTO)

1 Prill, 2018 - 11:00 am

Në ditëlindjen tipike amerikane të mikeshës së saj, Bebe Rexha ka menduar ta ngrohë atmosferën dhe t’i sjellë të pranishmëve energji duke u mësuar vallen shqiptare.

Të gjithë djemtë dhe vajzat që ndodheshin në festë u angazhuan për të mësuar vallen me dy hapa nën ritmet e këngës së famshme të Capital T, “Hatixhe”. Ata dëgjohen duke numëruar një, dy, tre.

Këngëtarja e famshme, e cila po korr mjaft sukses në tregun muzikor ndërkombëtar, ka postuar dy video në sotrien e “Instagram”-it ku tregon për këtë moment kaq të bukur./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme