Bebe Rexha publikon këngën ‘Die For a Man’ (VIDEO)

30 Prill, 2021 - 11:49 pm

Këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha sot ka publikuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet ”Die for a man” dhe është pjesë e albumit të saj të katërt me radhë që mban titullin ”Better Mistakes”, shkruan KultPlus.

”Die for a man” është në bashkëpunim me reperin Lil Ui Vert, ndërkaq videoklipi i këngës nuk është realizuar akoma dhe këngëtarja nuk ka bërë të ditur nëse pritet edhe videoklipi i këngës.

Ndërkaq, këngët e saj tjera të publikuara nga ky album janë ”Sacrifice” dhe ”Sabotage”. / KultPlus.com

Të ngjajshme