Bebe Rexha pjesë e performancës së mahnitshme të Keshës në Grammy (VIDEO)

30 Janar, 2018 - 12:10 pm

Performanca e këngëtares Kesha ka bërë një jehonë mjaft të madhe për interpretimin e këngës “Praying” në Grammy Awards 2018 , ndërsa pjesë e këtij interpretimi ka qenë edhe këngëtarja shqiptare Beba Rexha me Cyndi Lauper, Julia Michaels, Andra Day, Camila Cabelle, përcjellë KultPlus.

Interpretimi i kësaj këngë u cilësua si mjaft emocionues për këtë ngjarje. Pas performancës së saj, Kesha ka cituar disa pjesë të tekstit të këngës së saj, ndërsa në këtë postim ka shprehur edhe një mesazh mirënjohjeje.

“” Pas gjithçkaje që keni bërë unë mund t’ju falënderoj për atë se sa e fortë jam bërë “, ka shkruar ajo në Twitter. “Faleminderit @RecordingAcad, dhe grave që ishin me mua në skenë sonte po ashtu faleminderit të gjithë atyre që më kanë mbështetur gjatë gjithë këtij udhëtimi”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme