Bebe Rexha publikon baladën “Sabotage”: Kjo këngë do të thotë bota për mua

16 Prill, 2021 - 12:34 pm

Bebe Rexha, artistja shqiptare me famë botërore, ka sjell sot këngën e re të titulluar “Sabotage”, shkruan KultPlus.

Kjo këngë e zhanrit baladë është pjesë e albumit në ardhje, “Better Mistakes”.

Kënga është kompozuar dhe shkruar nga Bebe Rexha, Greg Kurstin, Jon Hume, Michael Matosic, dhe Michael Tighe.

Tematika e këngës shpaloset përmes një videoklipi i cili është shoqëruar me skena emocionale.

“Kjo këngë do të thotë absolut bota për mua. ‘Sabotage’ ka dalë tani, shpresoj të kënaqeni album Albumi im i ri ‘Better Mistaakes’ është gjithashtu i disponueshëm për para-porositje tani”, shkroi Rexha në Instagram. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme