Bill Clinton i pranishëm në mbrëmjen dedikuar albumit të Gashit

9 Dhjetor, 2018 - 9:57 pm

Këngëtari i njohur shqiptarë me famë ndërkombëtare Gashi tashmë ka finalizuar punën e albumit të tij të ri që mban emrin “Gashi”, shkruan KultPlus.

Në ndejën private që po mban në përurimin e këtij albumi, ka marrë pjesë edhe ish-presidenti amerikan Bill Clinton. Gashi ka postuar disa imazhe nga mbrëmja atje ku shihet pranë Clinton.

“Faleminderit që erdhe në dëgjimin privat të albumit tim dhe faleminderit çfarë keni bërë për Kosovën”, ka shkruar Gashi në postimin e tij./ KultPlus.com

Të ngjajshme