займ на карту онлайн потребительский кредит

“The Derps” sonte në Rockuzinë

23 Shkurt, 2018 - 1:22 pm

Sonte në Rockuzinë do të peformojë grupi i njohur rok nga Mitrovica “The Derps”.

Grupi përbëhet prej Dren Nishliu vokal dhe kitarë, Erhan Mujka bass dhe Emir Ismajli beteri.

Ideja e formimit të bendit erdhi në vitin 2012, pas bashkëpunimit dhe përshtatjes muzikore në mes të Erhanit dhe Drenit që në atë kohë punonin në një projekt instrumental.


Grupi ka një repertor mjaft të gjerë dhe të gjitha këngët i performon në mënyrën e vete unike dhe shumë të pëlqyer nga publiku. 


Performanca e tyre në Rockuzinë fillon sonte nga ora 21:00./ KultPlus.com

Të ngjajshme