‘Do të bëhemi milioner, do të bëhemi milioner’

1 Tetor, 2019 - 6:31 pm

Adelina Ismaili qysh në moshën 9 vjeçare ishte simpatike dhe e dashur për publikun.

Kënga ‘Do të bëhemi milioner’ ka qenë hit i kohës, ndërsa edhe sot dëgjohet prej plot gjeneratave.

Po e sjellim incizimin e vitit 1988. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme