Dua Lipa e veshur kuq e zi ndezë skenën e ‘Sunny Hill’ (VIDEO)

11 Gusht, 2018 - 1:02 am

Skena e Sunny Hill Festival pasi ka pritur një e nga një artistët e ftuar për të performuar në natën e parë të këtij festivali, në fund mirëpriti yllin e mbrëmjes, Dua Lipën, shkruan KultPlus.

Dalja e saj në skenë u prit me duartrokitje e brohoritma të shumta.
Deri më tani gjithçka ka shkuar në rregull, dhe festivali po konsiderohet tipik ndërkombëtarë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme