Dua Lipa me energji të hatashme dhe zë magjik performon në mbrëmjen gala të UNICEF (VIDEO)

30 Dhjetor, 2021 - 11:15 am

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, duket se ka tejkaluar të gjitha problemet e saj me fyt dhe pati një performancë briliante së fundmi në mbrëmjen gala të organizuar nga Luisa Via Roma në bashkëpunim me UNICEF, përcjell KultPlus.

Këngët e saj ritmike të përcjellura nga lëvizjet skenike, dëshmojnë se sa e magjishme është Lipa kur performon.

26 vjeçarja u pa duke kërcyer me shumë energji dhe gjithashtu me shumë pasion në këtë mbrëmje gala, edhe pse fillimisht nuk dihej në qoftë se do të jetë e pranishme aty.

Me këngët e albumit të fundit “Future Nostalgia”, Lipa, arriti që të krijonte një atmosferë fantastike në këtë mbrëmje. /KultPlus.com

Të ngjajshme