Dua Lipa: Nuk po më besohet që kjo është e vërtetë

11 Gusht, 2018 - 1:16 am

Këngëtarja kosovare Dua Lipa e cila në këto momente është duke mbajtë koncertin e saj në kuadër të Sunny Hill Festival, po shprehet tejet falënderuese për fansat e Kosovës, shkruan KultPlus.

Përgjatë përformancës ajo i është drejtuar publikut të shumtë në Gërmi, duke iu thënë se pikërisht fansat e Kosovës e kanë shtyrë atë drejt suksesit në botë. “Kjo është punë e juaj dhe bashkë e kemi arritë këtë. Faleminderit të gjithëve”, ka thënë Dua Lipa.
Ajo më pas ka thënë edhe këtë:

Prishtinë ju dua shumë, nuk po më besohet që kjo është e vërteë, ka thënë ajo duke ftuar krejt audiencën që të jetë në kërcim të ritmit. /KultPlus.com

Të ngjajshme