займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa paralajmëron ‘Studio 2054’ që transmetohet live edhe në vendin tonë

9 Nëntor, 2020 - 2:56 pm

Admiruesit e Dua Lipës do të kenë rastin ta dëgjojnë yllin kosovar duke performuar live në ‘’Studio 2054’’, teksa biletat për këtë ngjarje të madhe kanë filluar të shiten, shkruan KultPlus.

Biletat për Dua Lipa Studio 2054 të gjithë dashamirët e këngëtares mund t’i blejnë në platformën Festtix, teksa ngjarja do të transmetohet live edhe në Kosovë.

Më 27 nëntor duke filluar nga ora 21:30 në ‘’Live Now’’, Lipa do të debutoj nëpër setet e krijuara posaqërisht për këtë ngjarje.

‘’Dua do të lëvizë nëpër setet e krijuara posaçërisht për shfaqje, ndërsa ofron një shfaqje surreale televizive në disko me rrota, vallëzimeve ekstatike, në skena të lëvizshme, sallone të modës dhe dhoma të zhveshjes të bëra për diva’’, thuhet në njoftimin e mediave.

Tutje është bërë e ditur edhe se me cilat këngë do të shkëlqej Dua Lipa, duke e bërë performancën e saj një natë të paharruar.

‘’Me perfomanca të pjesëve të albumit “Future Nostalgia”, “Club Future Nostalgia” dhe albumin e saj debutues, asaj do t’i bashkohen edhe shumë super-yje botërore të muzikës që janë ftuar të papritur, për të dhënë një shpërthim euforik lumturie dhe kohë të mira’’.

Biletat për këtë ngjarje mund të blihen nga sot në https://festtix.co.uk/. / KultPlus.com

Të ngjajshme