Dua Lipa sapo publikoi videoklipin më të ri të këngës “IDGAF” (VIDEO)

12 Janar, 2018 - 1:15 pm

Dua Lipa sapo ka publikuar edhe videoklipin e këngës më të re IDGAF, shkruan KultPlus.

Në këtë video Dua Lipa duket e mahnitshme, e cila shihet me dy skuadra vajzash derisa ndërveprojnë në vallëzim të mahnitshëm. Po ashtu Dua është duke qëndruar në Jamaica dhe është duke punuar në albumin e saj të dytë./ KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme