Dua Lipa shfaqet në video si “këngëtare nga Londra”, revoltohen fansat

9 Shtator, 2019 - 7:45 pm

Dua Lipa në videon e realizuar të kampanjës për “YSL”, prezantohet si “këngëtare nga Londra” dhe komentet nga shqiptarët kanë vërshuar në postimin e saj.

“Përshëndetje! Unë jam Dua Lipa, këngëtare dhe tekst shkruese nga Londra”, dëgjohet të thotë këngëtarja.

Dua gjithmonë është shfaqur krenare për prejardhjen e saj kosovare dhe ndoshta kjo ka qenë arsyeja qe fansat e saj nga Kosova janë habitur dhe kanë reaguar menjëherë kundër saj, shkruan KultPlus

Fansave shqiptarë nuk u ka pëlqyer aspak kjo gjë dhe e kanë vënë në dukje nëpërmjet komenteve të tyre. Ata ia bëjnë të qartë se ajo është nga Kosova dhe Londra është vendi ku ajo është rritur.

Bashkangjitur gjeni videon e plotë të kësaj kampanje. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme