Dua Lipa sjellë versionin e ri të albumit ‘Future Nostalgia’

4 Shkurt, 2021 - 10:03 pm

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka bërë të ditur që do të sjell një version të ri të albumit të saj të fundit, shkruan KultPlus.

“Future Nostalgia” u bë albumi i cili u publikua në mars të 2020-ës, atëherë kur bota ishte në karantinim total. Çdo këngë e saj u vlerësua tejet shumë, duke arritur të jetë në krye të toplistave në platforma të njohura muzikore.

Në anën tjetër, Lipa ka sjellur një lajm të mirë për dëgjuesit e këtij albumi.

Ajo do të sjell versionin ‘The moonlight edition’ më 12 shkurt.

“Future Nostalgia” është një gërshetim mes zhanreve pop, disco, electro dhe dance-pop. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme