Dy shqiptare në Televizionin e Gjermanisë ZDF, gazetarja Arta Ramadani dhe Ava Max flasin edhe shqip (VIDEO)

20 Dhjetor, 2020 - 8:10 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max ka folur shqip në intervistën e saj për ZDF Volle Kanne, shkruan KultPlus.

Ava Max gjatë kësaj interviste me gazetaren Arta Ramadani i është kërkuar që të flas në gjuhën shqipe.

“Si jeni të gjithë? Unë jam Amanda apo Ava Max”, thotë këngëtarja gjatë kësaj interviste.

Shqiptarja gjithashtu merr komente në gjuhën shqipe nga gazetarja, Arta Ramadani.

Më poshtë mund të shikoni videon e plotë:

https://www.facebook.com/ZDFVolleKanne/videos/203418121394961

Të ngjajshme