E emëroi një këngë me emrin ‘Dua Lipa’, këngëtari Harlow njofton se ka marrë leje për këtë

6 Maj, 2022 - 7:49 pm

Këngëtari amerikan, Jack Harlow, ka publikuar albumin e tij të fundit në të cilin shihet edhe një këngë me emrin “Dua Lipa”, e cila është e kushtuar pikërisht për këngëtaren shqiptare, shkruan KultPlus.

Në një intervistë të fundit, Harlow shpjegon se ka marrë lejen e Lipës që ta publikoi këtë gjë, e gjithashtu ka thënë se nuk do ta publikonte këngën në qoftë se kjo e fundit do të thoshte jo.

“Doja të merrja lejen e saj, kështu që e telefonova atë në FaceTime dhe ia tregova, sepse nuk doja që ajo të verbërohej prej saj ose të ndihej e zvarritur. Ajo ishte sikur “është kënga jote, mendoj se është në rregull”.

I pyetur nga gazetarët se a i dedikohet kënga Lipës, Harlow pranon se e admiron atë dhe e ka kushtuar tërësisht gjithë këngën asaj.

“Dua Lipa, dua të bëjë diçka më shumë me të sesa vetëm një bashkëpunim”, është pjesë nga teksti i kësaj këngë. /KultPlus.com

Të ngjajshme