Elina Duni me koncert në Shqipëri më 9 korrik

3 Korrik, 2020 - 8:32 pm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elina Duni, me 9 korrik do të realizojë koncert në Shqipëri, shkruan KultPlus

Duni ka thënë se ky është koncerti i saj i parë pas periudhës së izolimit nga COVID-19 teksa ka përmendur edhe artistët Rob Luft, Gent Rushi, Oda Haliti si dhe Ermal Rodi të cilët do të jenë pjesë e këtij koncerti.

Të fundit

Të ngjajshme