Elvana Gjata: Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku janë dy legjenda të Kosovës

27 Shkurt, 2019 - 3:05 pm

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar dje këngën e saj më të re.

“Tavolina e mërzisë” mban titullin projekti për të cilin Elvana ka punuar më dy artistët kosovarë, Aida Barakun dhe Armend Rexhepagixhin si dhe me producentin Darko Dimitrov.

“Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku janë 2 legjenda të Kosovës dhe jam krenare që punuam bashkë! Faleminderit që hytë në shpirtin tim dhe e thurët këtë muzikë dhe këto vargje”, ka shkruar Elvana në profilin e saj në Instagram.

“Të jem e sinqertë ndjesia është gjithmonë si herën e parë… dhe s’mund të rri pa thënë qe më bën pafund të lumtur që ju prek zemrën kjo këngë njësoj si mua”.

Të fundit

Të ngjajshme