Ëmbla Aliu debuton në muzikë, lanson këngën “Ëmbla-Ëmbla” (VIDEO)

19 Shkurt, 2024 - 8:11 pm

Ëmbla Aliu e cila deri tash është treguar më shumë si balerinë, së fundi ka debutuar edhe në muzikë duke u prezantuar me këngën “Ëmbla- Ëmbla”, projekt ky që vjen i realizuar nga “Beko& Friends”, shkruan KultPlus.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka realizuar Bekim Këpuska, kurse ky projekt është mbështetë nga Ministria për Kulturë, Rini dhe Sporte.

KultPlus ju sjell videoklipin e Ëmblës./ KultPlus.com

Të ngjajshme