Eminem befasoi fansat me një album të ri

17 Janar, 2020 - 2:45 pm

Reperi i famshëm Eminem, ka befasuar fansat e tij duke plasuar albumin e tij më të ri, shkruan KultPlus.

Reperi nuk kishte paralajmëruar më parë se është në përgatitje të allbumit të tij.

Ndërsa lajmin e bëri të ditur përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram. Ku tregoi se albumi i titulluar ”Music to be Murdered by” u publikua dhe se është i bindur që ky album do të lë nam në industrinë e muzikës.

I frymëzuar nga Alfred Hitchcock, regjisori dhe producenti i famshëm anglez, Eminem ka pozuar me një sëpatë në kokë nga njëra anë dhe një pistoletë nga ana tjetër.

Albumi ka të njëjtin titull me albumin e parë dhe të vetëm të Hitchcock, të titulluar gjithashtu “Music to be Murdered by”.

Albumi i Eminem-it përmban bashkëpunime me Ed Sheeran, Skylar Grey, Q-Tip, Denaun, White Gold, Young M.A, Royce Da 5’9 “, Black ThoughtKXNG Crooke, Joell Ortiz, Don Toliver, Anderson .Paak dhe Juice WRLD. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme