Era Istrefi dhe rikthimi i madh, kënga ‘Bebe’ merr pëlqimin e madh të publikut

15 Prill, 2022 - 4:00 pm

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, ka lansuar së fundmi këngën e saj “Bebe”, duke u rikthyer në muzikë pas një mungese të gjatë, shkruan KultPlus.

Ky projekt i realizuar nga artistja, u prit mirë nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Përpos pëlqimeve që mori nga Kosova, kjo këngë ritmike u bë virale dhe po qëndron në vendin e parë të renditjeve në Zvicër.

Era ka paralajmëruar në “Instagram” se është gati në realizimin e klipeve dhe këngëve të reja.

Ky projekt i artistes u prit mirë dhe për kaq kohë të shkurtër kaloi shifrën e gjashtë milionë klikimeve në platformën YouTube. /KultPlus.com

Të ngjajshme