Eros Ramazzotti me koncert në Shkup

11 Shtator, 2018 - 7:15 pm

Pas koncertit të Sting, Shkupi do të ketë edhe një ngjarje të madhe muzikore.

Në kuadër të turneut të tij botërore “Vita ce n’e” që do të përfshijë gjitha kontinentet, Eros Ramazzotti më 30 shtator do të mbajë koncert në “VIP Arena” në Shkup, njofton Telegrafi Maqedoni.

Koncertet dhe shfaqet e tij janë të njohura si më emocionueset në histori të muzikës pop.
Ramazzotti në Shkup do të vijë me produksionin e tij dhe Maqedonia do ta ketë mundësinë të sheh 100 për qind përjetimet nga koncertet e Eros Ramazzotti.

Koncerti i Ramazzottit në Maqedoni do të jetë më ekskluzivi në Evropë, siç ishte koncerti i Sting, duke pasur parasysh edhe kapacitetin e sallës.

Detajet tjera rreth këtij koncerti do të dalin gjatë ditës së sotme./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme