Eugent Bushpepa shkëlqen në performancën e finales së Eurovizionit (VIDEO)

12 Maj, 2018 - 10:09 pm

Sapo ka përfunduar performanca e Eugent Bushpepës në finalen e Eurovizionit.

I dymbëdhjeti me radhë, Eugenti ka ndezuar skenën me zërin e tij të fuqishëm dhe performancën e këngës “Mall”.

Në mesin e 26 këngëve mund të dallohet një karizëm prej Gentit, dhe një shpresë për një pozicionim të mirë në fund të kësaj nate kur edhe do të dihet fituesi.

Po e sjellim një pjesë të performancës së tij sonte, në finalen e madhe ku Eugenti shkëlqeu që në sekondin e parë në skenë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme