‘Follow Me’, kënga e re e Rita Orës në bashkëpunim me DJ Sam Feldt (VIDEO)

18 Dhjetor, 2021 - 9:19 pm

Rita Ora ka bashkuar forcat me DJ Sam Feldt për këngën e tyre të re të titulluar “Follow Me”.

Ajo publikoi videoklipin e saj për këngën e saj të re ‘Follow Me’ me Sam Feldt të premten, ku ylli e pa veten duke përqafuar vajzën e saj të brendshme me stil kauboj.

Këngëtarja, 31 vjeçe, dukej e mrekullueshme me çizme lëkure të kuqe deri tek kofshët, një triko të zezë dhe xhaketë lesh në një nga skenat.

Rita mahniti me një kapele kauboj teksa këndonte nga mesi i një shkretëtirë në një klip nga video.

Kënga, e cila është bashkë-kompozuar nga ish-ylli i X Factor, Ella Henderson, u publikua në Palm Tree Records Kygo. 

Të fundit

Të ngjajshme