G4shi në Amerikë i shndërron koncertet në dasmë shqiptare

15 Nëntor, 2018 - 2:47 pm

Ai gjatë ditës së sotme ka publikuar këngën më të re të titulluar “No Face No Case”.

Bëhet fjalë për reperin Labinot Gashin, i njohur më mirë me nofkën, G4shi, i cili për këngën e re ka bashkëpunuar me reperin britanik, “Giggs”.

Pos, projekteve të reja muzikore, këngëtari që jeton dhe vepron në SHBA, po vazhdon të mbajë edhe koncerte përtej oqeanit Atlantik.

Ai së fundi ka publikuar disa video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke u argëtuar me fansat nën ritmet e muzikës shqipe.

Në njërën nga videot Gashi shihet duke vallëzuar me “Vallen e Rugovës” gjersa e shoqërojnë të pranishmit.

“Gashi i shndërron koncertet në dasmë shqiptare”, ka shkruar reperi në Instagram, shkruan Telegrafi.

Ndryshe, reperi ka pasur një performancë fantastike në Prishtinë në kuadër të festivalit ndërkombëtar të muzikës, “Sunny Hill”.

Të fundit

Të ngjajshme