G4shi publikon këngën e re ‘I’m sorry’

7 Tetor, 2020 - 6:26 pm

Reperi i njohur shqiptar, G4shi, ka publikuar këngën e tij të re ‘I’m sorry’, shkruan KultPlus.

Kënga e re është bashkëpunim ndërmjet G4shit, Lost Kings dhe Ty Dolla Sign.

Për këtë projekt muzikor i cili tashmë është publikuar në YouTube janë përkujdesur Kyle Cogan, Nicole Pasminski dhe Zack Stauffer./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme