Gala Aliaj mahnitë jurinë e ‘The Voice Kids’ në Belgjikë (VIDEO)

5 Shtator, 2020 - 10:26 am

Gala, vajza e Robert Aliajt ka shkëlqyer në ‘The Voice of Belgium’. Ajo është zyrtarisht një nga finalistet e “The Voice Kids” në Belgjikë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Robert Aliaj, me anë të një postimi në rrjetet sociale. Këngëtari ka ndarë një pjesë nga performanca e vajzës në Instagram.

“Sapo ndodhi. Gala kaloi në finale. Ndiqeni perfomancën e saj të fundit dhe shumë falenderime për mbështetësit”, ka shkruar ai.

Siç e shihni dhe në interpretimin e saj Gala ka një zë të mrekullueshmë dhe të veçantë. Juria ka mbetur pa fjalë edhe me performancën e saj. Të shumta kanë qenë mbështetësit të cilët kanë komentuar duke e uruar artistin për këtë sukes të vajzës së tij. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/CEukVubDrLs/?utm_source=ig_web_copy_link

Të ngjajshme