Gima sjellë këngën ‘Vjollcat’ (VIDEO)

28 Korrik, 2017 - 10:57 am

Këngëtari Agim Llapashtica i njohur si Gima ka lansuar këngën e re të quajtur ‘Vjollcat’, shkruan KultPlus.

Teksti dhe komponimi origjinal i këngës është realizuar nga Violeta Rexhepagiqi, ndërsa vjen e përpunuar nga Gima.

Incizimi dhe mixi i këngës është realizuar nga Pëllumb Ballata në ‘Homebasesound’, kitarat elektrike dhe akustike Leonard Canhasi, bas kitarë Emir Plava dhe bateri Teoman Ukqa, ndërsa në back vocals qëndron Emir Plava.

Regjia është realizuar nga Ylber Yascha Mehmedaliu. / KultPlus.com

Të ngjajshme