“Hithat Blues Trio” sonte me performancë live në Hamam Bar Prishtina

8 Shtator, 2017 - 3:35 pm

Rok grupi i njohur kosovar ‘Hithat’, ndonëse nuk janë shumë aktiv si më herët, atë kujdesen që kohë pas kohë të rikthehen për adhuruesit e muzikës së tyre, shkruan KultPlus.

Kësaj radhe, ky grup do të vijë me një performancë në Hamam Bar Prishtina, sonte në ora 21:30.

Grupi është formuar në vitin 2002 dhe pas ndarjes të anëtarëve të grupit në vitin 2012, ky grup mbanë emrin “Hithat Blues Trio”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme