JERICHO pas pak ditësh performon në Tiranë

4 Maj, 2018 - 7:39 pm

Grupi JERICHO do të performojë me datë 11 maj në Tiranë.

Grupi i njohur kosovar do të performojë në Tiranë në kuadër të SteelËings Motofest 2018.

Koncerti do të mbahet në Sheshin Skënderbej dhe mbështetet nga Bashkia e Tiranës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme