займ на карту онлайн потребительский кредит

Jonida Maliqi me 500 valltarë në provat për Eurovision

Prill 14, 2019 - 2:30 pm

Këngëtarja Jonida Maliqi do të marrë pjesë në edicionin e sivjetmë të Eurovisionit dhe ajo ka bërë të gjitha përgatitjet për këtë.

Kënga zyrtare e Jonidës titullohet “Ktheju Tokës” dhe këngëtarja po punon në realizimin e një performance unike.

Jonida ka udhëtuar në Izrael për edicionin e Eurovisionit që mbahet në Tel Aviv.

Në prova ajo është shfaqur me së paku 500 valltarë, antarë të trupës së baletit.

View this post on Instagram

Hera e trete qe shkoj ne Amsterdam e duket se shprehja ‘e treta e verteta’ ishte surpriza me e bukur! Organizmi i eventit, perkujdesja maksimale ndaj skuadres sone dhe te rinjte me dashurine e tyre do te mbesin nje kujtim plot energji nga Amsterdami. Nuk e kisha menduar kurre qe fituesja e Eurovision 98 @danainternational do te ishte nje ogur i mbare per rrugetimin tone. Tejet dashamirese ajo dergon nje pershendetje dhe per ju, sic e ka edhe nje deshire 🙈😜 ‘Eurovision in concert’ and Amsterdam… love u! #Kthejutokes #Albania #Eurovision #14 #Vote14 @eurovision @eurovision_in_concert @eurovisionalbania 🙏

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on Apr 12, 2019 at 3:16pm PDT

Kështu duket se Jonida po bëhet gati për paraqitjen e saj spektakolare.

Ndërkaq, kënga e saj u prit shumë mirë në rrjetet sociale. /Telegrafi/ KultPlus.com

Të ngjajshme