займ на карту онлайн потребительский кредит

Kantautori i njohur Elton John feston ditëlindjen e 73-të

25 Mars, 2020 - 4:00 pm

Elton John, emri i artit i Reginald Kenneth Dwight, mbush 73 vjet, shkruan KultPlus.

Nga “Rocket Man” tek “Sorry Seems To Be The Hardest Word” e më pas “Your Song”, “Don’t Let The Sun Go Down On Me” dhe ende “I’m Still Standing” dhe “Candle In The Wind” janë disa nga sukseset e pavdekshme të Elton John, i cila ka nxjerrë më shumë se 700 këngë në më shumë se 50 vite të karrierës së tij të shkëlqyer. /KultPlus.com

Të ngjajshme